Üç üniversite arkadaşı tarafından samimiyet ve güven temellerinde kurulan SOT Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. aynı temellerle müşterilerine hizmet etmeyi amaç edinen, değişen ve gelişen sektörel standartları takip eden, bu standartları müşterilerine memnuniyetlerini kazanma gayesiyle güvenli , hızlı ve dürüst bir şekilde sunmayı ilke edinmiş , HVAC sektöründe tedarik firmasıdır.

   Havalandırma, ısıtma ve soğutma iş kategorilerinde ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin tedariğinin yanı sıra müşteri ihtiyaçları doğrultusunda talep edilen özel cihazların üretimi , proje çözümleme ve diğer tüm teknik soru ve sorunlar mühendis kadromuz tarafından hızlı ve doğru şekilde değerlendirilerek çözüme ulaştırılır.

   SOT Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. sahip olduğu tüm değerlerin içinde kaliteli hizmet-ürün, çözüm odaklı iletişim ve dürüst ticaret olgularını, yurtiçi ve yurtdışındaki tüm müşterileriyle paylaşmak için kurulmuş, kazanılacak maddi gelirden çok bu değerler ışığında oluşacak müşteri ilişkilerini önemseyen , gelişimi ve büyümeyi müşteri memnuniyetiyle doğru orantılı olarak hedefleyen bir sanayi ticaret şirketidir.

TOP